pdf Invitatie de participare/Solicitare oferte

De Etichetat în invitatie, lucrari 115 descărcate

Nr 1869/07.03.2019

Invitaţiei de participare

Spitalul Municipal Lupeni  cu sediul in Mun. Lupeni, str. Padurarilor, nr. 2,  judetul Hunedoara, invita toti operatorii economici interesati sa isi depuna oferta tehnica si financiara pentru achizitia de Lucrari de renovare si reparatii generale.

Obiectul contractului:

• Lucrari de reparatii generale si de renovare sala de operatie 2, sala operatie et1,. Sala operatie 1, hol mare, hol sala operatie etaj 1, hol mic, preanestezie, boxa curatenie, grup sanitar, igienizare birou internari, postoperator UTS.

Valoarea estimata a contractului in lei fara TVA : 154458.00 lei.

Operatorii economici care desfasoara activitati similare cu obiectul contractului pot intra in posesia Caietului de sarcini cu titlu gratuit in baza unei solicitari scrise transmise la nr de fax 0254560307 sau sa le descarce de pe site-ul www.spital-lupeni.ro sectiunea Achizitii publice.

Oferta va fi depusa la secretariatul unitatii in plic inchis cu denumirea „Lucrari de reparatii generale si de renovare” pana la data de 13.03.2019: ora 11:00.

Continutul plicului trebuie sa contina urmatoarele:

1. Propunerea tehnica elaborata astfel încât aceasta sa respecte cerinţele din Caietul de sarcini atasat;
  2. Propunerea financiară - elaborată astfel încât aceasta să furnizeze toate informaţiile solicitate cu privire la

Preţul va fi exprimat în lei fără TVA;

Oferta desemnata castigatoare se va publica in SEAP in termen de 24 de ore de la data comunicarii in vederea achizitiei.

Deschiderea ofertelor va avea loc in data de 13.03.2019 ora 12:00.