pdf Consultare piata Reactivi de laborator

Vizualizare anunt consultare piata MC0013100

Autoritate contractanta

SPITALUL MUNICIPAL LUPENI

Adresa postala: STR,PADURARILOR NR.2, JUD. HUNEDOARA , Localitatea: Lupeni , Cod postal: 335600 ,

Romania , Punct(e) de contact: Bir. A.T.A , Tel. +40 0254560650 , In atentia: Ec Lazar Dan-Cristian , Email:

Detalii anunt consultare piata

Obiect consultare: Reactivi de laborator compatibili

Descriere consultare: Informatiile minime se regasesc in caietul de sarcini.

Aspecte supuse consultarii: Prezenta consultare de piata are ca scop stabilirea valorii contractelor ce urmeaza a fi

atribuite.

Data limita transmitere propuneri: 19.03.2018

Data limita consultare: 21.03.2018

Modalitate desfasurare: Procedura se va finaliza prin publicarea in SEAP a uni invitatii de participare. Adresa de email

unde vor fi transmise ofertele financiare este spolupeni@gmail com.

Inapoi Documentatie