pdf Invitatii de participare la procedurile de atribuire

anunt licitatie03292018.pdf

A N U N Ț

Spitalul Municipal Lupeni, organizează doua proceduri de atribuire organizate prin Procedura simplificata.

1.        Servicii de intretinere,reparatii si exploatare centrale termice

Conditiile de participare se regasesc in Invitatia de participare / anunt de participare simplificat nr 425973.

2.            Furnizare reactivi de laborator compatibili 100% cu analizoarele ABL 80, QUO-TEST A1C, LAURA SMART.

Conditiile de participare se regasesc in Invitatia de participare / anunt de participare simplificat nr 426174.

Informatiile referitoare la procedurile aflate in desfasurare se vor realiza doar prin intermediul SEAP.

Documentele solicitate in cadrul procedurilor, respectiv fisierele care vor fi încarcate în SEAP de catre ofertanti, vor fi semnate cu semnatura electronica extinsa.