pdf Anunt invitatie de participare

Anunt04022018.pdf

A N U N Ț

Spitalul Municipal Lupeni, organizează procedura de atribuire organizata prin Sistemul Electronic de Achizitii publice pentru:

1.      Furnizare aparat de developat filme radiologice

Conditiile de participare se regasesc in Invitatia de participare / anunt de participare simplificat nr 426321.

Informatiile referitoare la procedura aflata in desfasurare se vor realiza doar prin intermediul SEAP.

Documentele solicitate in cadrul procedurilor, respectiv fisierele care vor fi încarcate în SEAP de catre ofertanti, vor fi semnate cu semnatura electronica extinsa.