document Invitatie servicii deratizare si dezinsectie

Descarcă (rtf, 1.25 MB)

Caiet de sarcini DDD.rtf

Spitalul Municipal Lupeni

invita operatorii economici sa depuna oferte pentru achizitia de servicii de deratizare si dezinsectie.

Adresa: Lupeni, jud. Hunedoara, Str. Padurarilor Nr.2.

Telefon 0254 560650, Fax 0254560307

1. Procedura aplicata: Achizitie directa.

Achizitia directa se realizeaza in conformitate cu prevederileart 7 alin 5 din Legea 98/2016 privind achizitiile publice.

Cod CPV: 90921000-9

3. Criteriu de atribire "pretul cel mai scazut"

4. Angajament legal : contract.

Obiectul contractului: prestari servicii de deratizare si dezinsectie.

5. Prezentarea ofertei:

a) perioada de valabilitate a ofertei: 60 de zile de la data inregistrarii ofertelor la sediul autoritatii contractante. Pretul va fi ferm pe intreaga perioada de derulare a contractului.

b) Modul de prezentare a propunerii financiare: Oferta de pret va fi exprimata in lei/mp. tariful va cuprinde valoarea cu TVA si fara TVA.

6. Criterii de calificare si selectie. Ofertantii vor prezenta urmatoarele documente:

1). Certificat constatator de la Registrul Comertului din care sa rezulte obiectul de activitate al operatorului economic.

7. Depunerea ofertei:

Oferta se va transmite prin email la Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. sau prin fax la 0254 560 307, sau la sediul autoritatii contractante pana in 12.04.2018ora 12:00.

Caietul de sarcini se regaseste atasat in prezentul anunt.