pdf Invitatie de participare Acord cadru furnizare reactivi si consumabile pentru Analizorul Rayto

SCN1034321 Anunt de participare simplificat.pdf

Acord cadru furnizare reactivi si consumabile pentru Analizorul Rayto
Anunt de participare simplificat
Sectiunea I: AUTORITATEA CONTRACTANTA
I.1) Denumire si adrese
SPITALUL MUNICIPAL LUPENI
Cod de identificare fiscala: 4375054; Adresa: Strada: Padurarilor, nr. 2; Localitatea: Lupeni; Cod NUTS: RO423 Hunedoara; Cod postal:
335600; Tara: Romania; Persoana de contact: Lazar Dan Cristian; Telefon: +40 0254560650; Fax: +40 0254560307; E-mail:
Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.; Adresa internet: (URL) www.spital-lupeni.ro; Adresa web a profilului cumparatorului: www.e-licitatie.ro;

II.1.4) Descrierea succinta
Furnizare reactivi de laborator si consumabile medicale conform caietului de sarcini
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor3, daca nu exista
solicitari de modificari a documentatiei de atribuire.
Ac va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari in termen de 2 zile pana la data limita de depunere a ofertelor.
II.1.5) Valoarea totala estimate
Intervalul intre : 12423,04 si 26905,80; Moneda: RON